תהליך העיצוב

במזל טוב רכשתם נכס, דירה או בית, וכעת אתם יוצאים למסע של הגשמת רצונות ושאיפות. תהליך העיצוב צריך להיות מרגש ומלא כיף. מטרתו היא להוציא מן הכוח אל הפועל את שאיפותיכם, ולתת לחלומות לקרום עור וגידים. בסיום התהליך, תגלו שאמנם רק התכוונתם לעצב את הבית, אבל בדרך גם למדתם להכיר את עצמכם טוב יותר.

 

תהליך העיצוב הינו דינאמי ומשתנה מפרוייקט לפרוייקט, אולם כשנצא יחד לדרך, נעבור ברוב התחנות הבאות:

היכרות

נתחיל בפגישת היכרות שתכלול את הבנת החלל, הצרכים, החלומות והרצונות שלכם, כמו גם התקציב והאפשרויות העומדות לרשותכם.

"המצפן" ­- לאן הולכים מכאן?

בשלב זה נבחן מספר כיוונים עיצוביים באמצעות סקיצות רעיוניות, נשוחח ונעלה את כל הסוגיות הרלוונטיות להמשך התהליך.

 

הדמיה

כדי להבין באמת לאן אנחנו הולכים ואיך זה יראה, לא צריך לסמוך אך ורק על הדמיון- הדמיה מקצועית להמחשה מבטיחה שתבינו בדיוק כיצד הדברים יראו.

תכניות עבודה והכנת כתב הכמויות

ברגע שבחרנו את התכנית הסופית לעיצוב החלל, נתקדם להפקת כל תכניות העבודה לביצוע הפרוייקט, כמו תכנית הריסה ובנייה, תכנית מיקום נקודות אינסטלציה חשמל, ותאורה, תכניות לנישות השונות, לתקרה, למיזוג האוויר, לריצוף ולהנחת החיפויים בחדרי הרחצה.

 

בנוסף, כדי לממש את העבודה ולהגיע לתמחור נכון של הפרוייקט יש צורך בכתב הכמויות, אשר מכמת במספרים (עבודות מול כסף),  את כל העבודות המתוארות בתכניות, ובעזרתו ניתן לקבל הצעות מחיר ולבחור את מי שיהיה אמון על עבודת הבנייה/ שיפוץ .

 

בשלב זה נפיק גם את תכנית הנגרות, הכוללת את כל פרטי הנגרות המשולבים בפרויקט, כמו מטבח, ארונות חדרי רחצה, חדרי ארונות, פרטי נגרות מיוחדים ועוד.

ליווי בחירת חומרי ואביזרי הגימור

במקביל להכנת תכניות העבודה, אלווה אתכם גם בשלב המהנה של בחירת החומרים והאביזרים לבית, כמו ריצוף, חיפויים, אביזרי אינסטלציה, תאורה, ריהוט ואומנות – זהו אחד השלבים המשמעותיים ביותר לתוצאה הסופית שתתקבל.

פיקוח

פיקוח עליון על ביצוע העבודה בשטח בהתאם לתכניות- מתחילת הפרוייקט ועד לסיומו.

תהליך העיצוב
המאמר הראשון בקרוב, המאמר הראשון בקרוב, המאמר הראשון בקרוב, המאמר הראשון בקרוב,

לא משנה אם מדובר בעיצוב חלל מגורים או עבודה, השלב הראשון והחשוב מכל הוא שלב התכנון.